Характеристики каркасу:
- укомплектований підйомним механізмом (EKSAN Туреччина)
- цільносварна рама з металевої шовної труби (холоднокатанна сталь)
- профіль 25х25 – товщина стінки металу 1,2 мм
- профіль 30х30 – товщина стінки металу 1,5 мм
- полімерне порошкове фарбування (оптимальний захист від подряпин та іржі)
- еластичні букові ламелі 1 сорту - всі букові шари (кулька ламелів та відстань між ними залежить від категорії каркасу за типом навантаження (відстань між ламелями):
- 5,5 см - до 100 кг (190 см - 16/32 шт., 200 см - 17/34 шт.)
- 4,5 см - до 120 кг (190 см - 18/36 шт., 200 см - 19/38 шт.)
- 2,5 см - до 150 кг (190 см - 22/44 шт., 200 см - 23/46 шт.)
- розміри стандартного ряду: //односпальні - 80х190; 80х200; 90х190; 90х200
- Євро (полуторні) – 120х190, 120х200, 140х190, 140х200
- двоспальні - 160х190, 160х200, 180х190, 180х200
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ортопедична основа |
| Розмір ортопедичного | 80х200 |
| Наявність ніжок | Ні |
| Висота основи | 5 см |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Вага | 17 |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
|---|---|
| Каркас ліжка | метал |
| Відстань між ламелями | 4,5 см |
| Ламелі | Бук (латофлекс) |
| Профіль | 25х25х1.2 мм |
| Вид виробу | Суцільнозварний / посилений |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 |
| Ширина спального місця | 80 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ортопедична основа |
| Розмір ортопедичного | 80х200 |
| Відстань між ламелями (мм) | 55, 25, 45 |
| Наявність ніжок | Ні |
| Висота основи | 5 см |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Ламелі | |
| Відстань між ламелями | 45, 55, 25 |
| Профіль | |
| Профіль рами | 30х30, 25х25 |
| Спальне місце | |
| Розміри ортопедичної основи | 90х200, 90х190, 80х190, 80х200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴






