
Каркас ліжка з підйомним механізмом EKSAN 80х190х25х45х1,2 мм, ламель 2,5 см, одномісний( всі розміри)
2 610 ₴
- В наявності
Ця продукція виготовляється з квадратної металевої профільної труби розміром 25*25 мм Товщина металу 1,2 мм, що дає вам упевненість в надійності і довгостроковому використанні цього товару.
Порошкова високоякісна фарба
Усі металеві частини забарвлені якісною сертифікованою полімерною порошковою фарбою. Покриття має привабливий зовнішній вигляд, стійко до механічних ушкоджень і корозії.
Ламель
До складу каркаса ліжка входять букові, які кріпляться до виробу за допомогою пластикових кріплень.Існує чотири види відстаней між кріпленнями для ламелі: 5,5см, 4,5см, 2,5см.
Каркас ліжка - ідеальна основа, що дозволяє продовжити період експлуатації матраца і підвищити міру його ортопедичности ефективно зберігаючи здоровий сон.
Цей виріб може бути використаний як самостійне спальне місце, а так само як основу для ліжка під матрац.
Розміри
80х190
80х200
90х200
90х190
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Відстань між ламелями (мм) | 25 |
| Розмір ортопедичного | 80х190 |
| Тип | Ортопедична основа |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 150 кг |
| Висота основи | 5 см |
| Стан | Нове |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність ніші для білизни | Да |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Тип ліжка | односпальна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підіймального механізму | Да |
| Комплектація ортопедичною основою | Да |
| Тип підіймального механізму | Газліфт |
| Комплектація матрацом | Да |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 190 см |
| Ширина ліжка | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Профіль рами (мм) | 30х30 |
| Розміри ортопедичної основи | 80х200, 80х190 |
| Відстань між ламелями (см) | 4.5, 5.5 |
- Ціна: 2 610 ₴




